Cikkek

I. helyezés! Natural Science Competion

termismA székesfehérvári Comenius Általános Iskola megrendezésében került sor a kéttannyelvű általános iskolák 5. és 6. évfolyamosainak  kiírt angol nyelvű természetismereti versenyre. A rendezvényen iskolánkat az 5. a osztály képviselte. Csapatunk tagjai voltak: Bukor Virág, Molnár Eszter, Bencs Balázs és Borbély Máté. A verseny témájaként a veszélyeztetett állatfajok szerepeltek. A megmérettetés két részből állt. Elsőként a kiválasztott veszélyeztetett állatfajról kellett a csapatoknak egy három tagú zsűri előtt bemutatót tartaniuk angolul, majd írásbeli feladatok következtek. Nagy örömünkre iskolánknak sikerült elhoznia az első helyet, amihez egy vándorkupa is jár. Ez egyben azt is jelenti, hogy  a jövő évi versenyt iskolánk rendezheti meg. Gratulálunk a csapat tagjainak, és felkészítő tanáraiknak  Stillné Szabó Zoénak és Borz Attilának!

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.