Az éves munkaterv alapján a tanévben tervezett jelentősebb rendezvények

Az éves munkaterv alapján a tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjai:

 

Idő: Feladat: Felelős:
Augusztus
23, Alakuló értekezlet igazgató
24-27. Órarend elkészítése Sajkás       Balázsné,     Soponyai-Solti Anett
24-25. Gólyatábor Kissné Berta Orsolya, Bernáth Éva
24-30. Munkaközösségi értekezletek Munkaközösségvezetők
30, Munkavédelmi   és   tűzvédelmi   oktatás Tanévnyitó értekezlet igazgató
Szeptember
1, Tanévnyitó ünnepség 1. és 9. évfolyamon Nagy Edit
1, Első tanítási nap osztályfőnökök, igazgatóhelyettesek
1, Munkavédelmi,             tűzvédelmi           és balesetelhárítási     oktatás     a       tanulók
részére
osztályfőnökök
1-30l Szülői értekezletek Igazgató, osztályfőnökök
1-15. Első   osztályos   tanulók     DIFER,   GMP vizsgálata, tanulási zavarok szűrése Józsefné Szalai Tünde,
15, Tankönyvek pótrendelése munkaközösség-vezetők,         Szilágyi Réka
20, Munkaértekezlet igazgató, helyettesek
24, Sulizsák - Liget Domak Attiláné
25, Teker a suli
A magyar sport napja
Czuppon István
27, Sulizsák - Zöld Domak Attiláné
29, Mihály-napi       vásár     –     osztályszintű programok,     kézműves     foglalkozások szervezése a Zöld és a Liget épületekben 1-4. évfolyamokon Homoródi-Sörös Ildikó Vitéz-Mohácsi Kornélia Kutainé Somogyi Anikó Keresztesi Orsolya
  English library opening anyanyelvi lektorok
  Élő irodalom projekt a gimnáziumban Oláh-Horváth Beáta
  Gólyaavatás  
Október
1-től Iskolafogászat Sajkás Balázsné
1-től Előkészítő     foglalkozások   a   nyolcadik osztályosoknak Karsai Dénes, Halminé Dani Bianka, Segesdiné   S.     Anna,   Bernáth   Éva,
Soponyai-Solti Anett
1, Idősek világnapja (online) Horváthné Zolyomi Ágota
1, A mi napunk Felsős munkaközösség
1-ig Tanmenetek leadása  
2, Babák rózsakertje Beregnyei Renáta
Bálintné Nagy-Kaszap Ditta
6, Aradi vértanúk – megemlékezés 5. évfolyam
9, Nevezés   a   Zrínyi     Ilona   matematika
versenyre
matematika munkaközösség
11, Pályaválasztási     szülői   értekezlet   a     8.
évfolyamos tanulók szülei számára
Osztályfőnökök, Karsai Dénes
15, Bolyai csapatverseny (matematika) matematika munkaközösség
15-ig Statisztikai jelentés elkészítése, Sajkás Balázsné
15-ig Nevezés   a   Zrínyi     Ilona   matematika
versenyre
Soponyai-Solti Anett
22, Október 23-i ünnepség  
  Reading competition anyanyelvi lektorok
  Fall Fest 1-4. évfolyam angolos tanítók
22, A Reformáció napja Papp               Sándorné,               hitéleti
munkacsoport
31-ig Nyolcadik               osztályos               tanulók
tájékoztatása a felvételi eljárás rendjéről
osztályfőnökök
23-11.01. Őszi szünet  
  Gólyaavatás  
  Spelling Bee házi verseny  
November    
2, Szünet utáni első tanítási nap  
11, Márton nap Karácsonyné Kéki ndrea
Érsekné Papp Dóra
8-12. Baptista művészeti napok Papp Sándorné
  Nyílt     nap     a       leendő     kilencedikes osztályosok számára  
15-től Cipősdoboz akció kezdete Papp Sándorné
17, Kápolnásnyéki         Névadónk         hava
matematika verseny
Váncsa Krisztina
17, Alsós vers-és prózamondó verseny – Zöld épületben a 1-2. évfolyamokon Bálintné Nagy-Kaszap Ditta
18, Thanksgiving angol nyelvi közösség
24, Alsós   vers-és   prózamondó   verseny     – Liget épületben a 3-4. évfolyamokon Domak Attiláné
26, Ősz nevelési értekezlet igazgató, helyettesek
29, Zrínyi   Ilona   matematika   verseny     1. forduló matematika munkaközösség
  Speech/Debate         Competition       házi
versenyek     (5-8.   évfolyam   és     9-12. évfolyam)
angol nyelvi közösség
  Reading competition anyanyelvi lektorok
  Science Competition a kéttannyelvű 5-6.
osztályok számára
 
  Angol nyelvű versmondó házi verseny 3-
4. évfolyam
 
  OKTV első fordulói az iskolában Scarle Anna, Keresztesiné Czuppon
Rita
December    
6, Mikulás   -   –     osztályszintű   programok, kézműves   foglalkozások   szervezése   a Zöld     és   a   Liget     épületekben   1-4. évfolyamokon Teklesz Zsuzsanna Erzsébet Bencs Dóra
Szávainé Mike Tímea
Gőgös Andrea
6, Mikulás – felső Öltözz pirosba! Felsős munkaközösség
4, Nyolcadik               osztályos             tanulók jelentkeztetése     a     központi     írásbeli
vizsgát szervező intézménybe.
osztályfőnökök, SajkásBalázsné
  10. évfolyamosok kirándulása Pozsonyba Keresztesiné Czuppon Rita
  Spelling Bee házi verseny angol nyelvi közösség
  9. évfolyamosok kirándulása Bécsbe Keresztesiné   Czuppon   Rita,   Kissné
Berta Orsolya
  Reading competition anyanyelvi lektorok
  Szalagavató  
21, Karácsonyi istentisztelet Papp Sándorné
21, Iskolai karácsony  
26-tól dec.17- ig Adventi gyertyagyújtások Horváthné Zólyomi Ágota Tóth Jolán
Domak Attiláné
Beregnyei                                     Renáta
Bálintné Nagy-Kaszap Ditta
Január    
3, Első tanítási nap  
3-18. Tanulmányi           munka         felmérése,
osztályzatok vizsgálata
osztályfőnökök
szaktanárok
19-20. Osztályozó értekezletek  
21, Magyar kultúra napja 6. évfolyamok
21, Az első félév vége  
22, Központi írásbeli felvételi Sajkás Balázsné
28, Félévi értekezlet  
  Próbavizsgák (angol nyelv)  
  Reading competition  
  Spelling   Bee   házi     verseny   második
forduló 5-8. évfolyamos tanulóknak
 
Február    
8, Félévi értekezlet igazgató
  Próbavizsgák (angol nyelv)  
11, Farsang         –         alsó         tagozat         – osztálykereteken belüli szervezésekben a Zöld   és   a     Liget   épületekben,   1-4.
évfolyamokon
tanítók
  Farsangi       bál       a         10.       évfolyam szervezésében  
14, Fórum a leendő   első osztályosok szülei
számára
igazgató
15, Jelentkezés az érettségire  
19, Jelentkezési       lapok     továbbítása     a
középfokú intézménybe és a Hivatalba
Sajkás Balázsné
25, Kommunista       diktatúra       áldozatainak
emléknapja
Karsai Dénes
28, Jelentkezési határidő vége a két tanítási
nyelvű programba
 
28-ig Szülői értekezletek osztályfőnökök
  Gimis bál  
  A mi napunk – angolos projekt Gulyásné Nyenyestán   Rita,     Háriné
Boncz Dalma
  Célnyelvi országok vetélkedő   a normál tantervű osztályok számára Stillné Szabó Zoé
  Városi farsang  
  Spelling Bee Tóthné Benkő Mónika
Március    
5, Iskolára hAngoló a leendő elsősöknek Tóthné Benkő Mónika
Papp Sándorné
7-11. Pénzügyi témahét Szigetközi Tímea, Szilágyi Réka
7, Munkaértekezlet igazgató, helyettesek
9, Zrínyi matematika verseny 2. forduló matematika munkaközösség
11, Március 15. Iskolai ünnepély Karsai Dénes
25-26. Képességvizsgálat Józsefné Sz. T., Tóthné B. M. Sajkás Bné
  Triáda matematika verseny Segesdiné Sárközi Anna,   Soponyai-
Solti Anett
  British Council nyelvvizsgák a   4. és 5.
évfolyamosok számára
Tóthné     Benkő     Mónika,     Nagy
Erzsébet
  Culture   Day   az     anyanyelvi   tanárok kultúrájának bemutatása  
  Pályaorientációs             projektnap           a gimnáziumban Keresztesiné Czuppon Rita
Április    
4-8. Digitális témahét  
11, Költészet napja  
12, Húsvéti istentisztelet Papp Sándorné
13, Tavaszi nevelési értekezlet  
14-19. Tavaszi szünet  
20-tól     05.03-
ig
10. évfolyamosok mérése Sajkás Balázsné
21-22. Beiratkozás az 1. évfolyamosok számára Sajkás Balázsné
22, A mi napunk – A Föld napja Bozainé Szeip Krisztina
25, Munkaértekezlet - gimnázium  
25-29. Fenntarthatósági témahét Bernáth Éva, Szilágyi   Réka, Bozainé Sz. K., Kissné B. Orsolya
30,    
30-ig Tankönyvrendelés lezárása Szilágyi Réka, Sajkás Balázsné
  FCE exam (B2) Grade 8 Tóthné Benkő Mónika, Stillné Szabó Zoé, Németh Tamás
  Spelling Bee Tóthné Benkő Mónika
Május    
1, Majális igazgató – nevelőtestület
2-től Írásbeli érettségi vizsgák  
2-től Anyák napi ünnepségek osztályfőnökök
4-17. 8. évfolyamosok mérése Sajkás Balázsné
18-31. 8. évfolyamosok mérése Sajkás Balázsné
28, Zöldliget kupa Elbert Tamás, Sajkás Balázsné
  Debate competition for high schoolers Nagy Erzsébet, Scharle Anna
  Zöld nap a gimiben Segesdiné Sárközi Anna
Június    
1-24. Szóbeli érettségi vizsgák  
3, Pünkösdi istentisztelet Papp Sándorné
4, Nemzeti Összetartozás Napja Karsai Dénes
8-9. Osztályozó értekezlet Czuppon   István,   Sajkás     Balázsné, Tóthné Benkő Mónika
10, DÖK -nap Nagy Edit
14-18. Tanév lezárása, adminisztráció helyettesek
15, Tantestületi kirándulás Czuppon István, Elbert Tamás
17, Tanévzáró értekezlet igazgató, helyettesek
19, Ballagás, tanévzáró ünnepély hetedikes osztályfőnökök
22-24. Beiratkozás a gimnázium 9. évfolyamára Sajkás Balázsné

kitolto 210px

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.