Az éves munkaterv alapján a tanévben tervezett jelentősebb rendezvények

 

Az éves munkaterv alapján a 2016/2017-es tanévben tervezett
jelentősebb rendezvények, események időpontjai:

Idő: Feladat: Felelős:
Augusztus
23.

Alakuló értekezlet

Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatás

igazgató

24. Javító és osztályozó vizsgák helyettesek, érintett szaktanárok és osztályfőnökök
25-29. Órarend elkészítése

Czompó Károlyné

Szávainé Mike Tímea,

Sajkás Balázsné

29. Újraélesztési tanfolyam igazgató
30.

Tanévnyitó értekezlet

igazgató

31. Tanévnyitó ünnepség Czompó Károlyné, Stillné Szabó Zoé
Szeptember
1. Első tanítási nap osztályfőnökök, igazgatóhelyettesek
1. Munkavédelmi, tűzvédelmi és balesetelhárítási oktatás a tanulók részére osztályfőnökök
1- 16. Szülői értekezletek Igazgató, osztályfőnökök
1-30. Első osztályos tanulók DIFER, GMP vizsgálata, tanulási zavarok szűrése Józsefné Szalai Tünde,
15. Tanmenetek leadása munkaközösség-vezetők
15. Benevezés országos levelezős versenyekbe Sziliné Dombi Zsuzsanna
19. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, helyettesek
24. „Zöld keréken” tókerülés kerékpáron Czuppon István, Nagy Edit, Kardos Gergelyné Csaba Anna
28. Munkaértekezlet (16 órától) Igazgató – helyettesek
29. Mihály-napi vásár Szávainé Mike Tímea, Gőgös Andrea, Papp Sándorné, Tóth Jolán
Október
6. Aradi vértanúk – megemlékezés 5. évfolyam
10-14. Papírgyűjtés Nagy Edit DÖK
10-től Iskolafogászat igazgatóhelyettesek, osztályfőnökök
10. Nevelési értekezlet Igazgató – helyettesek
12-13. Kőzet, kagyló, csiga kiállítás (Zöld) Sajkás Balázsné – Tóthné Benkő Mónika
15-ig Statisztikai jelentés elkészítése, DIFER jelentés leadása Sajkás Balázsné, Tóthné Benkő Mónika, Józsefné Szalai Tünde
15. Idősek napja Homoródi-Sörös Ildikó
17-18. Kőzet, kagyló, csiga kiállítás (Liget) Sajkás Balázsné – Tóthné Benkő Mónika
19. „B-sek napja” – Ősz a „b” osztályokban tanító szaktanárok
  Thanksgiving előkészítése angol nyelvi munkaközösség
21. Okt. 23. városi ünnepély igazgató
24-28. Spelling Bee Angela Milne-Kiss
27. B49 istentisztelet Kovács Dániel
28. A Reformáció napja Szigetiné Csákvári Éva
November    
2-4-ig Őszi szünet  
6. 20 éves a Baptista Szeretetszolgálat – Gálaműsor a Papp László Arénában igazgató, felsős osztályfőnökök
7. Szünet utáni első tanítási na p – „B” hét  
„Névadónk hava” verseny Kápolnásnyék Czompó Károlyné, Segesdiné Sárközi Anna
j-ly helyesírási verseny iskolai és megyei forduló Czompó Károlyné, Karsai Dénes
Baptista Iskolák Országos Történelemversenye – 1. forduló Szigetközi Tímea
9. Márton nap – Liget

Bálintné Nagy-Kaszap Ditta

Érsekné Papp Dóra

10. Márton nap Zöld

Karácsonyné Kéki Andrea

14 -18. Nyílt napok – felső tagozat igazgatóhelyettesek, felsős mk.vezető
16. Alsós vers-és prózamondó verseny Papp Sándorné
21-25. Nyílt napok alsó tagozat helyettesek, alsós mk.vezetők
21. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, osztályfőnökök
22. Felsős vers-és prózamondó verseny Czompó Károlyné, Karsai Dénes
23. Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója Czompó Károlyné, Karsai Dénes
24. Thanksgiving day Victoria Womack
28-tól Gyöngyhalász – iskolai válogató Papp Sándorné
29. Speach competition Angela Milne-Kiss
December    
2. Advent I.

Baglyasné Szécsi Annamária

Érsekné Papp Dóra

  Visteon „Környezetvédelem a jövőért” – 1. forduló Segesdiné Sárközy Anna
6. Mikulás DÖK
8. Karácsonyi istentisztelet Kovács Dániel
9. Advent II.

Szávainé Mike Tímea

Smohay-Szöllősi Ágnes

16. Advent III.

Kutainé Somogyi Anikó

Tóth Jolán

18. Városi Advent a Korzón Tóth Jolán
20. Városi karácsony – Városi ünnepség

Czuppon István,

teremfelelős: helyettesek

Dekoráció: Szigetiné Csákvári Éva, Borsné Bogdányi Györgyi,

Nemes Rita

21. Karácsonyi ünnepség

Czuppon István, Nagy Edit

teremfelelős: helyettesek

Dekoráció: Szigetiné Csákvári Éva, Borsné Bogdányi Györgyi, Nemes Rita

22-től Téli szünet  
Január    
3. Első tanítási nap  
3-13. Tanulmányi munka felmérése, osztályzatok vizsgálata

osztályfőnökök

szaktanárok

6. Canada Day Angela Milne-Kiss
11-22. Szülői értekezletek osztályfőnökök
  Simonyi Zsigmond helyesírási verseny házi fordulója Czompó Károlyné, Karsai Dénes
16-20. Spelling Bee 2. forduló Angela Milne-Kiss
20. Az első félév vége  
21. Magyar kultúra napja 6. évfolyamok
21. Központi írásbeli felvételi vizsgák a középiskolákba. osztályfőnökök
23. Osztályozó értekezlet igazgató, igazgatóhelyettesek,
26. Félévi értesítők kiadása osztályfőnökök
27. Félévi értekezlet igazgató, helyettesek
Február    
2. Groundhog day Christine Brander, Stillné Sz. Z.
2. „Bések napja – Tél” „b” osztályokban tanító szaktanárok
  Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny – iskolai forduló Bozainé Szeip Krisztina
  Angol nyelvű versmondó verseny Bognár Réka
3., 10., 17. Farsang

Baglyasné Szécsi Annamária (Zöld)

Sziliné Dombi Zsuzsanna(Liget alsó)

Nagy Edit, DÖK (felső)

  Baptista Iskolák Országos Történelemversenye – 2. forduló Szigetközi Tímea
10. Bendegúz nyelvÉsz verseny iskolai fordulója Czompó Károlyné, Karsai Dénes
15. Jelentkezési lapok továbbítása a középfokú intézménybe és a Felvételi Központba Czompó Károlyné, Stillné Szabó Zoé Sajkás Balázsné
17. Zrínyi matematika verseny Segesdiné Sárközi Anna, Zrubec Melinda
20. Fórum a leendő első osztályosok szülei számára  
22. Munkaértekezlet, fogadóóra  
24. Kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja Karsai Dénes
25. Iskolára hAngoló

Tóthné Benkő Mónika

Sajkás Balázsné

  Spelling Bee Angela Milne-Kiss
28. Jelentkezési határidő vége a két tanítási nyelvű programba Tóthné Benkő Mónika, Sajkás Balázsné
Március    
4. Iskolára hAngoló

Tóthné Benkő Mónika

Sajkás Balázsné

6-10. Nyílt napok a leendő első osztályosok szülei számára

Sajkás Balázsné

Tóthné Benkő Mónika

  Visteon „Környezetvédelem a jövőért” – 2. forduló Segesdiné Sárközy Anna
  Házi történelemverseny Szigetközi Tímea
6. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, tantestület
14. Iskolai ünnepély Smohay-Szöllősi Ágnes
15. Városi ünnepély

Smohay-Szöllősi Ágnes

Koszorúzás: nyolcadik osztályok

  Triáda matematika verseny Segesdiné Sárközi Anna, Zrubec Melinda
17. Bendegúz nyelvÉsz verseny megyei döntő  
20-24. Képességvizsgálat Józsefné Sz. T., Tóthné B. M. Sajkás Bné
24-25. Gyöngyhalász – Baptista iskolák országos tehetségkutató versenye Papp Sándorné
  Short story competition Angela Milne-Kiss, Tóthné Benkő Mónika
Április    
5. Angol drámaest (Drama Evening) Angela Milne-Kiss, Lóky Gabriella
  Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny – megyei forduló Bozainé Szeip Krisztina
11. Költészet napja 6. évfolyamos osztályok
10-15. 7. osztályosok kirándulása Erdélybe a„Határtalanul” program támogatásával Nagy Edit, Szigetiné Csákvári Éva
13-18. Tavaszi szünet  
  Beiratkozás Sajkás Balázsné, Tóthné Benkő Mónika
14. A holokauszt áldozatainak emléknapja Karsai Dénes
15. Babák rózsakertje – városi ünnepség Karácsonyné Kéki Andrea
24. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, helyettesek
28. Országos kéttannyelvű angol vetélkedő 1-2. osztályosok részére Gőgös Andrea, Keresztesi Orsolya
  Spelling Bee – harmadik forduló  
  Területi angol vers-és prózamondó verseny Bognár Réka, Tóthné Benkő Mónika
30-ig Tankönyvrendelés lezárása Zrubec Melinda, Sajkás Balázsné
Május    
1. Majális igazgató – nevelőtestület, dekoráció: Szigetiné Csákvári Éva, Horváthné Zólyomi Ágota, Borsné Bogdányi Györgyi
2-től

Anyák napi ünnepségek

Mother’s day

osztályfőnökök

angolos kollégák

5. Baptista iskolák történelem versenye – döntő Szigetközi Tímea – Sajkás Balázsné
5. Országos angol nyelvű szavaló verseny Angela Milne-Kiss, Tóthné Benkő Mónika
9. „Bések Napja – Tavasz” „b” osztályban tanító szaktanárok
13. Zöldliget kupa Nagy Edit, Elbert Tamás, Zrubec Melinda, Kardos Gergelyné Csaba Anna, Kiss Gabriella
13. Cambridge First Certificate for Schools nyelvvizsga 8. évfolyamon Angol nyelvi és anyanyelvi munkaközösség
17. Nyelvi mérés Józsefné Szalai Tünde, angol nyelvi munkaközösség
20. Virágosítás Osztályfőnökök, Sajkás Balázsné
20. Alapítványi bál Szávainé Mike Tímea, Czuppon István
24. Országos mérés, értékelés 6. és 8. évfolyamon Józsefné Szalai Tünde, igazgató, igazgató- helyettesek
31. Célnyelvi mérés Józsefné Szalai Tünde, angol nyelvi munkaközösség
  Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei fordulója Czompó Károlyné, Karsai Dénes
  Belső nyelvi mérések lebonyolítása és kiértékelése Stillné Szabó Zoé, Tóthné Benkő Mónika
Június    
  A nyelvi mérések értékelése Stillné Szabó Zoé, Tóthné Benkó Mónika
2. A Diákönkormányzat napja Nagy Edit
4. Nemzeti Összetartozás Napja Karsai Dénes
12. Osztályozó értekezlet Czuppon István, Sajkás Balázsné, Tóthné Benkő Mónika
13-16. Tanév lezárása, adminisztráció helyettesek
16. Tanévzáró értekezlet igazgató, helyettsek
17. Ballagás, tanévzáró ünnepély Borbélyné S. Sz., Szigetiné Cs. É. Szigetközi T.
19-23. Tábor Baglyasné Szécsi Annamária, osztályfőnökök
26-30. BOK tábor Kovács Dániel, Tóthé Benkő Mónika

kitolto 210px

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola