Az éves munkaterv alapján a tanévben tervezett jelentősebb rendezvények

 

 

Az éves munkaterv alapján a 2017-2018-as tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjai:

 

Idő: Feladat: Felelős:
Augusztus
21.

Alakuló értekezlet

Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatás

igazgató

  Javító és osztályozó vizsgák ebben a tanévben nem releváns
24-29. Órarend elkészítése

Bartos Gyuláné

Czompó Károlyné

Sajkás Balázsné

28.

Tanévnyitó értekezlet

igazgató

29-30. Angol nyelvi munkaközösség belső továbbképzése Tóthné Benkő Mónika
31. Tanévnyitó ünnepség Nagy Edit, Borbélyné Somogyi Szilvia, Szigetiné Csákvári Éva
Szeptember
1. Első tanítási nap osztályfőnökök, igazgatóhelyettesek
1. Munkavédelmi, tűzvédelmi és balesetelhárítási oktatás a tanulók részére osztályfőnökök
4-22. Szülői értekezletek Igazgató, osztályfőnökök
1-30. Első osztályos tanulók DIFER, GMP vizsgálata, tanulási zavarok szűrése Józsefné Szalai Tünde,
15. Tanmenetek leadása munkaközösség-vezetők
15. Benevezés országos levelezős versenyekbe

Sziliné Dombi Zsuzsanna

Szilágyi Réka

18. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, helyettesek
18-24. A világ legnagyobb tanórája Szilágyi Réka
15. Tankönyv pótrendelés Nemes Rita
25-29. Papírgyűjtés DÖK, Nagy Edit, Tóth László
26. Matematika előkészítő – első foglalkozás Oláhné Csatlós Erzsébet
27. Magyar előkészítő – első foglakozás Czompó Károlyné, Karsai Dénes
28. Istentisztelet Papp Sándorné
28-29. Mihály-napi vásár Szávainé Mike Tímea, Gőgös Andrea, Horváthné Zolyomi Ágota, Homoródi-Sörös Ildikó
30. Teker a suli! Családi kerékpáros túra Czuppon István, Kardos Gergely
Október
3. Idősek világnapja Bognár Réka, Nagy Erzsébet
5-6. Nevelési értekezlet – Kik a baptisták? Czuppon István, Papp Sándorné
9. Aradi vértanúk – megemlékezés 5. évfolyam
10. Intézményi tanfelügyelet Czuppon István
10-től Iskolafogászat igazgatóhelyettesek, osztályfőnökök
  Visteon „Környezetvédelem a jövőért” – nevezés Szilágyi Réka
15-ig Statisztikai jelentés elkészítése, DIFER jelentés leadása Sajkás Balázsné, Józsefné Szalai Tünde
18. „Bések napja” Feltalálók, találmányok a „b” osztályokban tanító szaktanárok
18. Alsós versmondó verseny Kutainé Somogyi Anikó, Tóth Jolán
18. Science Competition, Grades 5-6. Nagy Erzsébet, Borz Attila
  Thanksgiving előkészítése angol nyelvi munkaközösség
24-28. Spelling Bee Round 1. angol nyelvi munkaközösség
20. Okt. 23. városi ünnepély igazgató
24. Angol versmondó verseny Angol nyelvi közösség, Bognár Réka
26. A Reformáció napja 500 éves jubileumi megemlékezés Papp Sándorné, Horváthné Zólyomi Ágota, Szigetiné Csákvári Éva, Szigetközi Tímea
30-tól Őszi szünet  
November    
3-ig Őszi szünet  
6. Szünet utáni első tanítási nap – „A” hét  
6. Zöldligetes esték – informatikai előadás Papp Sándorné, Szigetközi Tímea
„Névadónk hava” verseny Kápolnásnyék Borbélyné Somogyi Szilvia Segesdiné Sárközi Anna, Kutainé S. Anikó, Tóth Jolán
j-ly helyesírási verseny iskolai és megyei forduló Czompó Károlyné, Karsai Dénes, Szabó Andrea
8. Területi Speech Competition Angela Milne-Kiss
9. Márton nap – Liget Érsekné Papp Dóra
9. Márton nap Zöld

Kutainé Somogyi Anikó

Keresztesi Orsolya

13 -17. Nyílt napok – felső tagozat igazgatóhelyettesek
16. Istentisztelet Papp Sándorné
20. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, osztályfőnökök
23. Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója Czompó Károlyné, Karsai Dénes
23. Thanksgiving day Victoria Womack
24. Baptista Iskolák Országos Történelemversenye Szigetközi Tímea
24. Baptista iskolák országos angol nyelvű versmondó versenye Tóthné Benkó Mónika, Stillné Szabó Zoé
27-dec. 1. Nyílt napok alsó tagozat igazgatóhelyettesek
30. Felsős versmondó verseny Nagy Edit
December    
4. Advent I.

Homoródi-Sörös Ildikó

Maslonkáné Tengely Jolán

6. Mikulás DÖK
8. Karácsonyi istentisztelet Kovács Dániel
11. Advent II.

Tóth Jolán

Burián Zsanett

12. Zöldligetes esték Uzsalyné Pécsi Rita előadása Papp Sándorné, Szigetközi Tímea
17. Karácsonyi koncert az Arénában igazgató
18. Advent III.

Kovácsné Darabos Erzsébet

Bálintné Nagy-Kaszap Ditta

  Visteon „Környezetvédelem a jövőért” – 1. forduló Szilágyi Réka
21. Városi karácsony igazgató
22. Karácsonyi ünnepség Papp Sándorné, Tóth Jolán
23-tól Téli szünet  
Január    
3. Első tanítási nap  
3-19. Tanulmányi munka felmérése, osztályzatok vizsgálata

osztályfőnökök

szaktanárok

5. Canada Day - játékos vetélkedők a 3-7. osztályok számára Angela Milne-Kiss
3- február 2. Szülői értekezletek osztályfőnökök
  Simonyi Zsigmond helyesírási verseny házi fordulója Czompó Károlyné, Karsai Dénes
  Spelling Bee 2. forduló Angela Milne-Kiss
9. Angol munkaközösségi értekezlet Tóthné Benkő Mónika
20. Központi írásbeli felvételi vizsgák a középiskolákba. osztályfőnökök
22. Magyar kultúra napja 6. évfolyamok
22-26. Sítábor Kardos Gergelyné
26. Az első félév vége  
29. Félévi értekezlet igazgató, helyettesek
Február    
1. Groundhog day Christine Brander, Stillné Sz. Z.
1. USA Contest (5-8. nem kéttannyelvű   osztályok) Stillné Szabó Zoé
2. Félévi értesítők kiadása osztályfőnökök
2 Farsang – alsó tagozat

Sziliné Dombi Zsuzsanna

Érsekné Papp Dóra, Kovácsné Darabos Erzsébet

9. Farsang – felső tagozat

Bozainé Szeip Krisztina

Szigetiné Csákvári Éva

15. Bések napja - Média felsős munkaközösség
19. Jelentkezési lapok továbbítása a középfokú intézménybe és a Hivatalba Szigetiné Csákvári Éva, Nagy Edit, Borbélyné Somogyi Szilvia, Sajkás Balázsné
  Zrínyi matematika verseny Segesdiné Sárközi Anna, Bartos Gyuláné
19. Fórum a leendő első osztályosok szülei számára  
26. Kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja Karsai Dénes
24. Iskolára hAngoló

Tóthné Benkő Mónika

Sajkás Balázsné

  Spelling Bee Angela Milne-Kiss
28. Jelentkezési határidő vége a két tanítási nyelvű programba Tóthné Benkő Mónika, Sajkás Balázsné
Március    
3. Iskolára hAngoló

Tóthné Benkő Mónika

Sajkás Balázsné

5-9. Nyílt napok a leendő első osztályosok szülei számára

Sajkás Balázsné

Tóthné Benkő Mónika

5-9. Pénzügyi témahét Kiss Gabriella, Nemes Rita, Szigetközi Tímea
12. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, tantestület
14. Március 15. Iskolai és városi ünnepély Karsai Dénes
  Visteon „Környezetvédelem a jövőért” – 2. forduló Szilágyi Réka
22. Istentisztelet Papp Sándorné
  Triáda matematika verseny Segesdiné Sárközi Anna, Bartos Gyuláné
19-23. Képességvizsgálat Józsefné Sz. T., Tóthné B. M. Sajkás Bné
  Short story competition Angela Milne-Kiss, Tóthné Benkő Mónika
28. 3-4. osztályosok angol nyelvi országos versenye Gőgös Andrea, Keresztesi Orsolya
29-től Tavaszi szünet  
Április    
3-ig Tavaszi szünet  
9-13. Digitális témahét Horváthné Zolyomi Ágota
11. Költészet napja 6. évfolyamos osztályok
9-13. 7. osztályosok kirándulása Erdélybe a„Határtalanul” program támogatásával Karsai Dénes, Segesdiné Sárközi Anna, Szigetközi Tímea
13-18. Tavaszi szünet  
  Beiratkozás Sajkás Balázsné, Tóthné Benkő Mónika
16. A holokauszt áldozatainak emléknapja Karsai Dénes
20. Bések napja – Foglalkozások, mesterségek felsős munkaközösség
21. Pályaorientációs nap Karsai Dénes
  Spelling Bee – harmadik forduló Angela Milne-Kiss
  British Council nyelvvizsgák a 4. (MOVERS) és a 8. (Cambridge First for Schools) osztályok részére Tóthné Benkő Mónika, Angela Milne-Kiss, Borbélyné Somogyi Szilvia
23-27. Fenntarthatósági témahét Szilágyi Réka
30-ig Tankönyvrendelés lezárása Nemes Rita, Sajkás Balázsné
Május    
1. Majális igazgató – nevelőtestület
2-től

Anyák napi ünnepségek

Mother’s day

osztályfőnökök

angolos kollégák

2. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, helyettesek
5. Babák rózsakertje – városi ünnepség Bálintné Nagy-Kaszap Ditta
9-10-11. Az iskola 25. születésnapja rendezvénysorozat Nagy Edit
12. Virágosítás Osztályfőnökök, Sajkás Balázsné
26. Alapítványi bál Szávainé Mike Tímea
  Cambridge First Certificate for Schools nyelvvizsga 8. évfolyamon Angol nyelvi és anyanyelvi munkaközösség
15-25. Texasi egyetemi csoport fogadása Tóthné Benkő Mónika
16. Nyelvi mérés Józsefné Szalai Tünde, angol nyelvi munkaközösség
17. Istentisztelet Papp Sándorné
23. Országos mérés, értékelés 6. és 8. évfolyamon Józsefné Szalai Tünde, igazgató, igazgatóhelyettesek
31. Célnyelvi mérés Józsefné Szalai Tünde, angol nyelvi munkaközösség
  Belső nyelvi mérések lebonyolítása és kiértékelése Stillné Szabó Zoé, Tóthné Benkő Mónika
Június    
1. A Diákönkormányzat napja Nagy Edit
2. Zöldliget- Anyuka-Apuka Kupa Elbert tamás
15-ig A nyelvi és célnyelvi mérés eredményeinek rögzítése az informatikai felületen Józsefné Szalai Tünde, Sajkás Balázsné
4. Nemzeti Összetartozás Napja Karsai Dénes
7. Utolsó tanítási nap  
8. Tantestületi kirándulás alsós munkaközösség
11. Osztályozó értekezlet Czuppon István, Sajkás Balázsné, Tóthné Benkő Mónika
12-15. Tanév lezárása, adminisztráció helyettesek
16. Ballagás, tanévzáró ünnepély Karsai Dénes, Segesdiné Sárközi Anna, Szigetközi Tímea
18-22. Tábor osztályfőnökök
25. Tanévzáró értekezlet igazgató, helyettesek

kitolto 210px

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola