Az időseket köszöntötték az iskolások is

Id vn8Október 3-án az idősek világnapja alkalmából rendezett ünnepséget városunk, ahol iskolánkat a 4.a osztály képviselte. A gyerekek műsorukban verssel, tánccal köszöntötték a vendégeket, majd egy vidám jelenet is bemutatásra került a pletykás asszonyokról, hogy jókedvre derítsék a megjelent szépkorúakat.
Bízom benne, hogy ezt a jó hangulatot sikerült magukkal vinniük az időseknek, és emlékezni fognak a műsorban elhangzott Janikovszky Éva idézetre is:
„Mosolyogni tessék! Persze nem szüntelenül, nem reggeltől estig, de bujkáljon bennünk a mosoly - minden eshetőségre készen - , hogy bármikor felragyoghasson. Mert a mosoly, meggyőződésem szerint, mindig egy kis fényt hoz az életünkbe, meg a máséba is. Kicsike fényt, de sok kicsi, mint tudjuk, sokra megy.”
Karácsonyné Kéki Andrea tanító

Köszönjük a kedves Szülőknek a sok-sok tombolatárgy felajánlást, melyet erre az alkalomra ajánlottak fel, ezzel is emlékezetesebbé téve a meghívott vendégek napját!

Papp Sándorné Zsóka

fotók forrása:
Koszti András közösségi oldala

Id vn1a Id vn3

Id vn4 Id vn6

Id vn7 Id vn10

Id vn11 Id vn5

Sj Popup

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.