englishmozanaplotamoptehetsegpontedzesekhatartalanultaborokado

torna32017. november. 18.-án iskolánk lány tornászai a IX. alkalommal megrendezett Botev-Kupa országos tornaversenyen vettek részt Veszprémben. Az idei versenyre 4 korcsoportban 23 iskola 56 csapata nevezett, az ország minden területéről. Iskolánkat, s egyben Velence városát 6 leány tornász képviselte.
A II. korcsoportosok versenyében induló csapatunk 17 induló csapat közül az igen értékes 5. helyet szerezte meg. A csapat tagjai voltak: Gőgös Kincső, Hakfelner Kata, Erős Jázmin, Reichart Villő, Benkő Rebeka. Felkészítő tanár: Varga Attila.

 

 

 

 

 

 

 

torna2

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

A weboldal sütiket használ. Ezen cookie-k elfogadása nélkül az Intézmény nem tudja garantálni a weboldal elvártaknak megfelelő működését, sem pedig azt, hogy minden, a felhasználó által keresett információhoz a felhasználó hozzá fog jutni. Ezen cookie-k nem gyűjtenek be személyes adatokat az Érintettről vagy olyan adatot, amelyek marketing célokra használhatók fel. További információk