Mezei futóverseny

2Diákolimpia Mezei Futóverseny Körzeti Döntő Agárd
Iskolánk felső tagozatos fiú tanulói közül kilencen vettek részt a körzeti mezei futóversenyen október 5.-én Agárdon. A III. korcsoportosok versenyében csapatban az első helyet sikerült megszereznünk. A győztes csapat tagjai: Orisek Milán, Veliczky Márton, Szamos Botond, Frantisek Ferenc és Hakfelner Balázs. Egyéni versenyben Orisek Milán az első helyen, Veliczky Márton a negyedik helyen végzett. A IV. korcsoportosoknál szintén az első helyen végzett a csapatunk (Hegedűs Máté, Cielszky Bálint, Kotsis Lóránt, Pintér Csaba). Az egyéni versenyben Hegedűs Máté a harmadik, Cielszky Bálint az ötödik helyen futott célba.
A megyei döntőre november 12.-én Székesfehérváron került sor, iskolánkat Orisek Milán képviselte a III. korcsoportosok egyéni versenyében a 81 fős mezőnyből az igen elő kellő 7. helyen végezett. Gratulálunk!!Felkészítő tanár: Varga Attila

2 3

Sj Popup

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.