Vers- és prózamondó verseny

Iskolánkban hagyományosan rendezzük meg évről évre az alsó tagozatosok számára a vers- és prózamondó versenyt. Az idei tanévben a Diákönkormányzat javaslatára a felsősök is rendeztek ilyen versengést. Szép számú előadóművész van intézményünkben. Az alábbiakban a dobogós helyezéseket láthatják.

1. osztályosok:
I. Bartos Bora
II. Pollner Péter
III. Csoma Lilla
Különdíj: Vorák Kitti

2. osztályosok:
I. Bánfalvi Bendegúz
II. Szondi Bálint
III. Nagy Mátrai Botond
Különdíj: Domak Zoltán

3. osztályosok:
I. Vámos Ivett
II. Túri Máté
III. Koszti Olivér

4. osztályosok:
I. Bátonyi Gergely
II. Kiss Virág
III. Bacsa Johanna

3. évfolyam – próza:
I. Nemes János Barnabás
II. Godó Cintia
III.Varga Bence

4. évfolyam – próza:
I. Veliczky Márton
II. Görgicze Karolina
III. Hajgató Lázár

5.-6. évfolyam:
I. Oláh Csenge
II. Karácsony Tamara
III. Kovács Ivett

7.-8. évfolyam:
I. Kovács Luca
II. Pintér Fanni
III.Pollák György

Köszönjük szépen tanulóinknak, hogy ilyen nagy számban vettek részt a versenyen, a szülőknek, hogy segítették gyermekeiket, a zsűritagoknak, hogy –ha nehezen is, de- döntést hoztak, valamint a sok kollégának, aki a szervezésben és a megrendezésben működött közre.

Sj Popup

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.