Cikkek

május 1.

Majális – városi rendezvény

május 2.

Munkaértekezlet-fogadóóra

május 2-től

Anyák napi ünnepségek Mother’s day

május 5.

Zöldliget Anyuka-Apuka Kupa

május  10-től

Ebédbefizetés

május 9-10-11.

Az iskola 25. születésnapja rendezvénysorozat

május 12.

Virágosítás 8.00-tól!

május 16.

Országos nyelvi mérés 6. és 8. évfolyamon

május 17.

B49 istentisztelet

május 23.

Országos kompetenciamérés a 6. és 8. évfolyamon

május26.

Babák Rózsakertje

május 26.

Alapítványi bál

május 30.

Célnyelvi mérés

 

június 1.

Fordított (DÖK) nap

június 4.

Nemzeti Összetartozás Napja

június11-től

Ebédbefizetés

június 7.

Utolsó tanítási nap, bolondballagás

június 8.

Osztályozó értekezlet

június 11-15.

Tanév lezárása, adminisztráció

június 16.

10 óra: Ballagás, tanévzáró

június 18-22.

Tábor - Tata

július 2-6.

Biblia tábor

február 1-28.

Jelentkezés a két tanítási nyelvű programba

február 1.

Groundhog day

február 2.

Félévi értesítők kiadása

február 2.

Farsang alsó tagozat Liget

február 5-től

Étkezés, étlapok

február 9.

Farsang alsó tagozat Zöld

február 9.

Farsang felső tagozat Liget

február 12-től

Regisztráció iskolára hangoló foglalkozásokra

február 12-től

Regisztráció gimnáziumi szóbeli vizsgára

február 15.

„Bések napja – Média”

február 16.

Zrínyi matematika verseny

február 19.

Jelentkezési lapok továbbítása a középfokú intézménybe és a Felvételi Központba

február 19. 17.00

Szülői fórum a leendő első osztályosok szülei számára

február 21-től

Regisztráció nyílt órákra

február 26.

Kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja

február 24.

Iskolára hangoló foglalkozás

február 28.

Jelentkezési határidő vége a két tanítási nyelvű programba

április 6.

Országos történelem, és angol versmondó verseny

április 9-13.

Papírgyűjtés

április 9-13.

Digitális témahét

április 9-13.

7. osztályosok kirándulása Erdélybe a „Határtalanul” program támogatásával

április 11.

Költészet napja-megemlékezés

április 10-től

Ebédbefizetés

április 12-13.

Elsősök beírása naponta 8 és 19 óra között a Liget iskolarészben (Kis u. 1.)

április 16.

Holokauszt áldozatainak emléknapja

április 20.

Bések napja. "Foglalkozások, mesterségek."

április 21.

Munkanap-hétfői munkarend (április 30.)

április 23-27.

Fenntarthatósági témahét

április ?

Spelling Bee – harmadik forduló

április 30-ig

Tankönyvrendelés lezárása

március 3.

Iskolára hangoló foglalkozás

március 5-9.

Nyílt napok a leendő első osztályosok szülei számára

március 5-től

Étkezés, étlapok

március 5.

Munkaértekezlet, fogadóóra

március 10.

Munkanap, pénteki munkarend (márc.16.)

március 14.

Iskolai ünnepély

március 14.

Városi ünnepély

március 21-22.

Tanulói adatlapok módosítása a felvételizőknél

március 19-22.

Képességvizsgálat

március 28.

3-4. osztályosok angol nyelvi országos versenye

március 29-től
április 3-ig

Tavaszi szünet

április 4.

Szünet utáni első tanítási nap. "B" hét.