Cikkek

Szelektív hulladékgyűjtés

Évek óta hagyományosan arra neveljük diákjainkat, hogy a háztartásban felhalmozott hulladékokat szelektíven gyűjtsük, újrahasznosítás miatt, s hogy ezzel óvjuk környezetünket. Az idei ősszel már túl vagyunk egy elektronikai hulladékgyűjtésen, ahol temérdek mennyiségű régi, rossz vagy éppen csak használaton kívüli elektromos eszközt szállítottak el.
Valamint lezajlott már az őszi nagy papírgyűjtési akciónk is. Ennek során iskolánk 13899 kg hulladékot gyűjtött össze. Az ebből befolyt összeg az osztályok kasszáját segíti és az iskolai Diákönkormányzatét.
Hálásan köszönjük tanulóinknak, a szülőknek, és természetesen a település segítőkész lakóinak a közreműködését.
Legközelebb tavasszal szervezünk ilyen gyűjtést.
DÖK

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.