Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen rám
09. 08.
Az olvasás világnapja
09. 11-től
Gólyahét
09.14.
Gólyaavatás
09.16.
Kultfészek - Dr. Csókay András előadása
09.25.
Gimis sportnap
09.29.
Mihály-napi vásár
09. 30.
Babák rózsakertje
Október 2.
Munkaközösségi értekezlet alsó-felső
Október 3.
Munkaközösségi értekezlet gimnázium
Próbamérés 7.c, 9.a
Október 4-től
Iskolafogászat - alsó tagozat
Október 4.
Próbamérés 10.a
Október 5.
Próbamérés 11.a
Október 6.
Megemlékezés az Aradi vértanúkról
Október 7.
Teker a suli
Október 10.
Suliséta az ovisokkal
Október 15.
Felsős vers-és prózamondó verseny
Október 16.
Munkaközösségi értekezlet angol
Október 22.
Megemlékezés az 1956-os forradalomról
Helyesírási verseny - alsó tagozat
Október 26-27.
Gimnáziumi tagozat kirándulása Krakkóba
Október 27.
Megemlékezés a reformáció napjáról
Őszi fesztivál
Október 29-november 3.
Őszi szünet
December 4-től.
Cipősdoboz akció
December 4-8.
Gyűjtés az Utcrafont hajléktalanszállóján élőknek
December 6.
Látogatás a lovasberényi Kóborka Állatvédő Egyesületnél - adományok átadása
Mikulás
December 7.
Felső tagozat adventi kirándulása
December 9.
Látogatás a sukorói vadmadárkórházban - adományok átadása
December 11.
Nyelvvizsga-felkészítő a 8.c-nek
Adományok átadása Budapesten az Utcafront támogatottjainak
December 13.
Gimnáziumi tagozat adventi kirándulása Bécsbe
December 15
Nyelvvizsga-felkészítő a 8.a-nak
December 21.
Karácsonyi Istentisttelet (Alsó: 1. óra, Felső: 3. óra)
December 22-től
Téli szünet
Február 5.
Félévi értekezlet (Tanítás nélküli munkanap)
Február 8.
Tanulj cirkuszt! (6.b)
Február 9.
Farsang
Február 10.
Alapítványi bál
Február 12.
Szülői fórum - jövő évi első évfolyamra jelentkezők
Február 13.
Dunántúli esélyteremtő matematika verseny
Február 15-18.
Utazás Brüsszelbe (a Debate verseny győztesei számára)
Február 15.
Február 16.
Gimis bál
Február 21.
Középiskolai felvételi - jelentkezési lapok továbbításának határideje
Február 26-28.
Fogorvosi vizsgálat - Liget iskolarész
Február
Debate verseny 9-11. évfolyam, Nyelvvizsgaelőkészítők indítása, Spelling Bee 5-8. évfolyam
Március 4-8.
Pénz7
Március 5-7.
Komplex vizsga a 9. évfolyamra jelentkezők számára
Március 5.
Kompetenciamérés 7.a
Március 6.
Az energiatakarékosság világnapja - telefonmentes nap
Március 7.
Kompetenciamérés 7.c
Március 12-14.
Kompetenciamérés 7.b
Március 13.
Március 13-14.
Képességvizsgálat a két tanítási nyelvű osztályokba jelentkezők számára (Zöld iskolarész)
Március 14.
Iskolai ünnepség (Liget iskolarész)
Március 19.
Március 20.
Kompetenciamérés 7.c, 11.a
5. évfolyamosok koncertje
Március 21.
Kompetenciamérés 11.a
Március 22.
Baptista iskolák országos bibliaversenye Kótajon
Alsós szavaló verseny
Március 25-26.
ZLG napok (gimnázium)
Március 26.
Húsvéti Istentisztelet
Kompetenciamérés 6.a
Március 27.
Tavaszi nevelési értekezlet - tanítás nélküli munkanap
Március 28.
Tavaszi szünet első napja
Április 8.
A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
Április 8-12.
Digitális témahét
Április 9.
Kompetenciamérés 6.b
Április 10.
Kompetenciamérés 6.a, 6.b
Április 11.
Költészet napja
Április 12.
Április 15.
Medve matekverseny
Április 16-18.
Kompetenciamérés 6.c
Április 17.
Kompetenciamérés 10.a
Április 18-19.
Beiratkozás az első évfolyamra
Április 22-26.
Fenntarthatósági témahét
Április 23.
A könyv napja
Április 22.
Hitéleti nap (Liget iskolarész)
Április 23-24.
Április 25.
Kompetenciamérés 8.a
Április 26.
Hitéleti nap (Zöld iskolarész)
Moovers/Flyers nyelvvizsgák
Április 30.
Kompetenciamérés 8.a, 9.a
A taneszközlista ide kattintva tölthető le pdf formátumban.