englishmozanaplotamoptehetsegpontedzesekhatartalanultaborokado

Ismét egészségnap

1234Április 28-án és 29-én ismét egészségnapot tartottunk iskolánkban, melyen ezúttal az elsőtől a hatodik évfolyamokra járó tanulóink  vettek részt.
Három helyszínen - Dinnyés, Gárdony, Velence - forgószínpad-szerűen történtek az események, mindenhol egy-egy órát töltöttek a gyerekek. Az egyes helyszínek között busszal utaztak. A tanulókat a programsorozatot megelőzően osztályfőnöki, természetismeret, hon-és népismeret, környezetismertet és kémia  órákon tájékoztattuk, és készítettük fel. Rendezvényünket közzétettük továbbá az iskola hirdetőtábláján, honlapján,illetve a projekt honlapján, valamint az iskolarádióban is.

Tovább a projekt honlapjára>>>

kitolto 210px

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

A weboldal sütiket használ. Ezen cookie-k elfogadása nélkül az Intézmény nem tudja garantálni a weboldal elvártaknak megfelelő működését, sem pedig azt, hogy minden, a felhasználó által keresett információhoz a felhasználó hozzá fog jutni. Ezen cookie-k nem gyűjtenek be személyes adatokat az Érintettről vagy olyan adatot, amelyek marketing célokra használhatók fel. További információk