A verseny neve:HáziMegyei verseny pl. Zrínyi MatematikaTerületi pl. Agárd, KápolnásnyékOrszágos baptistaOrszágos versenyI. helyII. helyIII. helyIV. helyV. helyVI. helyVII. helyVIII. helyIX. helyX. helyEGYÉNI név (nevek) ; helyezés(ek)CSOPORT neve(k) ; Csoport(ok) névsora, helyezés(ek)Felkészítő(k):Helyezések összesítéseA verseny helyszíne (intézmény/település):A verseny időpontja (ÉÉÉÉ.HH.NN) :A cikk szövegeKép2 Kép1 Kép3Egyénijellege:Esemény jellege:
Viktória Kupa RG verseny checked   1         Bene Júlia 2.a I. hely-Tóth Barbara 1.hely- 1db |Székesfehérvár2017.10.24-   checked egyéni megyei egyéni
Baptista Sakkiskola Gyerek Csapatbajnokság    checked          -Bodrogi Bendegúz, Kerekes László, Dubis Szabolcs Bátor I. helyezésMolnár Béla, Taskovics István Szombathely2017.11.05.-     csoportos országos csoportos
Berczik Sára RG Emlékverseny     checked1         Bene Júlia 2.a I. hely-Tóth Barbara 1.hely- 1db |Budapest2017.11.06-   checked egyéni országos egyéni
Országos Sakkverseny    checked1         -Kerekes László Fülöp 2.a I. helyMolnár Béla 1.hely- 1db |Dunaújváros2017.11.06-     csoportos országos csoportos
Névadónk Hava matematikaverseny  checked            Bán Panna 5c II. helyezés-Bartos Gyuláné, Oláhné Csatlós Erzsébet, Segesdiné Sárközi Anna Kápolnásnyék2017.11.16-   checked egyéni területi egyéni
Vörösmarty Mihály Megyei Szavalóverseny checked             Bálint Hajna I. helyezett-Kardosné Darabos Erzsébet Kápolnásnyék2017.11.22.-   checked egyéni megyei egyéni
Vörösmarty Mihály Versmondó Verseny  checked            Hajostek Hanna Laura III. helyezett-Kardosné Darabos Erzsébet Kápolnásnyék2017.11.22.-   checked egyéni területi egyéni
Zrínyi Ilona Matematikaverseny checked             Bán Panna 5c 27. helyezés Déri Péter 5a 46. helyezés Szemes Flóra Borsika 6b 28. helyezés Ádám László Vilmos 6a 30. helyezés Ádám Vencel 8a 32. helyezés Takács Tekla 8c 49. helyezés-Bartos Gyuláné, Oláhné Csatlós Erzsébet, Segesdiné Sárközi Anna Székesfehérvár2018.02.16-   checked egyéni megyei egyéni
Fejér megyei sakk diákolimpia checked             -Bodrogi Bendegúz, Dubis Szabolcs Bátor, Centgraf Dániel, Fekete Zsombor, Kerekes László I. helyezésMolnár Béla Székesfehérvár2018.02.17.-     csoportos megyei csoportos
István király hagyatéka történelmi verseny checked             -Szemes Flóra Borsika Molnár Bodó Regő Kiss Olivér Szilágyi ÖrsSzigetközi Tímea Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola2018.03.08-     csoportos megyei csoportos
Pesovár Ferenc Népzenei és Népdaléneklési Verseny Döntő checked   2         -Zöldpántlika: Bartos Dorottya, Hajostek Hanna Laura, Monok Bernadett, Simon Lilien, Szigeth Réka Szilvia, Veress Vilma Kat a, Zsombók Fruzsina, Reichart Villő Aisa, Gőgös Kincső Boróka, Lingsch Lola Magdolna, Málics- Talabér Anna- arany minősítés Csillagfürt: Gőgös Kincső Boróka, Lingsch Lola- kiemelt arany minősítés Varga Virág 1.hely- 2db |Lovasberény2018.03.08-     csoportos megyei csoportos
Sakk Diákolimpia checked   1         Kerekes László Fülöp 2.a I. hely-Molnár Béla 1.hely- 1db |Székesfehérvár2018.03.08-   checked egyéni megyei egyéni
Országos Baptista Sakkverseny    checked1         Bodrogi Bendegúz I. helyezett- Molnár Béla 1.hely- 1db |Nagyhalász2018.03.13-   checked egyéni országos egyéni
Országos Baptista Szavalóverseny   checked           Virga Szonja Szindi 3. helyezés-Bálintné Nagy-Kaszap Ditta Petőfibánya2018.03.19-   checked egyéni országos baptista egyéni
Országos Baptista Szavalóverseny    checked          Bálint Hajna III. helyezett-Bálintné Nagy-Kaszap Ditta Petőfibánya2018.03.19.-   checked egyéni országos egyéni
Read and play    checked11        Bán Panna 2. helyezettKilbertus Bence Vilmos, Novák Benedek és Rácz Richárd Manó 1. helyezettBognár Réka 1.hely- 1db | 2.hely- 1db II. Rákóczi Ferenc Isk. Székesfehérvár2018.03.20Iskolánkat hatodik évfolyamos tanulók képviselték a II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által szervezett megyei angol nyelvű Read and Play versenyen. Közülük egyéniben Bán Panna 6.a osztályos tanuló második helyezést, csapatban Kilbertus Bence Vilmos, Novák Benedek és Rácz Richárd Manó 6.a osztályos diákok első helyezést értek el. Büszkék vagyunk rájuk és köszönjük, hogy öregbítették iskolánk hírnevét! Bognár Réka, 6.a osztályfőnök ./media/breezingforms/uploads/20180418074600_r__k__czi_verseny.jpg checked egyéni csoportos országos egyéni csoportos
Bárczi Gusztáv Országos Matematika Tanulmányi Verseny    checked  3  3    Nagy Kristóf 5.b 6.helyezés Erdélyi Balázs 6.b 6. helyezés Vass Gergő 7.b 3. helyezés Hadadi László 6. helyezés-Józsefné Szalai Tünde 3.hely- 3db 6.hely-3db Seregélyes2018.03.21.-   checked egyéni országos egyéni
Bárczi Gusztáv Országos Magyar nyelvi Verseny    checked  1 11    Hordós Diána 6.b 6. helyezés Szőke Szimonetta 5. helyezés Csere Szabina 3. helyezés-Józsefné Szalai Tünde 3.hely- 1db 5.hely-1db 6.hely-1db Seregélyes2018.03.21.-   checked egyéni országos egyéni
Országos Baptista Bibliaismereti levelezős verseny döntője   checked 1         -Besenyei Gréta Cieleszky Kata Molnár Sára Mayer KaticaSzigetközi Tímea 1.hely- 1db |István Király Baptista Általános Iskola Kótaj2018.03.23-     csoportos országos baptista csoportos
országos bibliaismereti verseny    checked 11        --Papp Sándorné 1.hely- 1db | 2.hely- 1db Kótaj2018.03.23-     csoportos országos baptista csoportos
Bendegúz Megyei Nyelvész Verseny checked             Molnár Gábor Dávid 4. helyezés-Bálintné Nagy-Kaszap Ditta Székesfehérvár2018.03.23-   checked egyéni megyei egyéni
Bendegúz Nyelvész Megyei Verseny checked             Szuszán Marcell 6. helyezés-Bálintné Nagy-Kaszap Ditta Székesfehérvár2018.03.23-   checked egyéni megyei egyéni
Bendegúz Gyermek -és Ifjúsági Akadémia IXI. nyelvÉSZ checked             Zsombók Fruzsina Mária IV. helyezés-Domak Attiláné Székesfehérvár2018.03.23.-   checked egyéni megyei egyéni
Országos Angol Nyelvi Verseny 3-4. osztályosoknak    checked  1       -Nagy Rebeka Emma 3.a - 3. hely Lics Zoé Mae 4.c Gőgös Kincső Boróka 4.cLakatos Samantha, Scharle Anna Arányi Norbert 3.hely- 1db Zöldliget... , Velence2018.03.28-     csoportos országos csoportos
Országos történelem, és angol versmondó verseny    checked 1        Sisa Richárd II. hely-Gőgös Andrea 2.hely- 1db Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence2018.04.06-   checked egyéni országos egyéni
Országos történelem, és angol versmondó verseny   checked 1         -Szemes Flóra Borsika, Molnár Bodó Regő, Kiss OlivérSzigetközi Tímea 1.hely- 1db |Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence2018.04.06-     csoportos országos baptista csoportos
Országos történelem, és angol versmondó verseny   checked 1         -Ihász Hanna, Nagy Bálint, Zsibrita-Fecske AmetisztSzigetközi Tímea 1.hely- 1db |Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence2018.04.06-     csoportos országos baptista csoportos
Országos történelem, és angol versmondó verseny    checked1         Kiss Olivér I. hely-Bognár Réka 1.hely- 1db |Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence2018.04.06-   checked egyéni országos egyéni
Országos Angol Szavalóverseny    checked22        Pándi Szabolcs Péter 3.a - 1.hely Bartos Bora 5.c - 1.hely Török André 5.a - 2.hely Bacsa Johanna 8.c - 2. hely-Lakatos Samantha, Scharle Anna Victoria Womack-Tomka, Stillné Szabó Zoé Angela Milne-Kiss, Borbélyné Somogyi Szilvia 1.hely- 2db | 2.hely- 2db Zöldliget... , Velence2018.04.06-   checked egyéni országos egyéni
Országos Angol Szavalóverseny    checked1         Virga Szonja Szindi 1. helyezés-Beregnyei Renáta 1.hely- 1db |Velence2018.04.06-   checked egyéni országos egyéni
Szavalóverseny  checked            Pándi Szabolcs Péter III.-Horváthné Zólyomi Ágota Farkas Gyula Baptista Általános Iskola, Sárosd2018.04.11.-   checked egyéni területi egyéni
Bendegúz Tudásbajnokság checked             Bodrogi Bendegúz matematika 10. helyezés Hajostek Hanna anyanyelv 5. helyezés Hajostek Hanna Irodalom, szövegértés 6. helyezés Say Júlia Irodalom,szövegértés 7. helyezés Szigeth Réka Angol kezdő 3. helyezés Szigeth Réka Anyanyelv 7. helyezés Zsombók Fruzsina Anyanelv 4. helyezés Szigeth Szabolcs Angol haladó 15. helyezés Török André Irodalom 7. helyezés Török André Matematika 18. helyezés Szemes Flóra történelem 2. helyezés Zsombók Imola Anyanyelv 3. helyezés Zsombók Imola Irodalom 1. helyezés-egyéni Székesfehérvár, Hétvezér ÁLtalános Iskola2018.04.13-   checked egyéni megyei egyéni
Triáda Matematikaverseny  checked            Déri Péter 5a 2. helyezés Velinszky Tamás 6a 4. helyezés Takács Tekla 8c 6. helyezés-Bartos Gyuláné, Oláhné Csatlós Erzsébet, Segesdiné Sárközi Anna Agárd2018.04.13-   checked egyéni területi egyéni
Tudásbajnokság Megyei döntő - Matematika checked   1         Tarkovács Levente 1. helyezés-Bálintné Nagy-Kaszap Ditta 1.hely- 1db |Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Székesfehérvár2018.04.13-   checked egyéni megyei egyéni
Bendegúz Tudásbajnokság - Történelem checked    1        Szemes Flóra Borsika-Szigetközi Tímea 2.hely- 1db Székesfehérvár - Hétvezér Ált. Isk.2018.04.13.-   checked egyéni megyei egyéni
Tráda matematikaverseny  checked            Molnár Titusz Tivadar vi.-Horváthné Zólyomi Ágota Chernel István Általános Iskola és Gimnázium , Agárd2018.04.19.-   checked egyéni területi egyéni
Országos Baptista Matematika Verseny   checked 1         Molnár Gábor Dávid 1. helyezés-Bálintné Nagy-Kaszap Ditta 1.hely- 1db |Tiszaroff2018.04.20-   checked egyéni országos baptista egyéni
Országos Baptista Matematikaverseny   checked 1         Derzsy Levente Nimród 3. helyzés-Bálintné Nagy-Kaszap Ditta 1.hely- 1db |Tiszaroff2018.04.20-   checked egyéni országos baptista egyéni
Országos Rapid Sakkbajnokság    checked          -Bodrogi Bendegúz, Dubis Szabolcs Bátor, Kerekes László IV. helyezésMolnár Béla, Taskovics István Hajdúböszörmény2018.04.30.-     csoportos országos csoportos
Bendegúz Országos Matematikaverseny    checked          Tarkovács Levente - 16. helyezés-Bálintné Nagy-Kaszap Ditta Szeged2018.05.26-   checked egyéni országos egyéni