Tanáraink

 

aranyi norbert

Arányi Norbert

 osztályfőnök 6.c

 tanított tárgy: angol nyelv
 hk

Bernáth Éva

 tanított tárgy: magyar nyelv és irodalom
1

Borz Attila

tanított tárgyak: biológia, földrajz, természetismeret célnyelven.
b sz k

Bozainé Szeip Krisztina

osztályfőnök (6.b)

tanított tárgy: természetismeret, technika, napközi
5

Elbert Tamás

tanított tárgy: informatika

hk

Gulyásné Nyenyestán Rita

tanított tárgy: angol nyelv
hk

Háriné Boncz Dalma

tanított tárgy: angol nyelv
 hk

Igyártó Antonios

tanított tárgy: angol nyelv
 hk

Illenz Renáta

tanított tárgy: biológia angol nyelven
 hk

Jakab Bernadett

tanított tárgy: matematika, informatika
 hk

Kalászné Fuják Zsuzsanna

tanított tárgy: angol nyelv
k g cs a

Kardos Gergelyné Csaba Anna

GYES

 hk

Karácsonyné Bekecs Ildikó

tanított tárgy: testnevelés
19

Karsai Dénes

osztályfőnök (5.b)

tanított tárgyak: magyar nyelv és irodalom, történelem
hk

Katona Csilla

tanított tárgy: fizika
hk

Keresztesiné Czuppon Rita

osztályfőnök  (10.a)

tanított tárgyak: német nyelv
 T 054 K

Kissné Berta Orsolya

 

osztályfőnök  (9.a)

tanított tárgy: vizuális kultúra, biológia

 hk

Kollár-Seregélyes Nóra

tanított tárgy: angol nyelv
 hk

Körmendy Gábor

tanított tárgy: angol nyelv
1

Lőkös-Bognár Réka

GYES

13

Nagy Edit (Nünü néni)

osztályfőnök (8.b)

tanított tárgyak:  hon- és népismeret,  bibliaismeret
17

 Nagy Erzsébet

osztályfőnök (6.a)

tanított tantárgyak: angol nyelv, természetismeret, földrajz célnyelven
hk

Németh Tamás

osztályfőnök 7.a

tanított tantárgy: angol nyelv.
 hk

Némethné Szarka Szilvia

osztályfőnök 5.b

tanított tantárgy: testnevelés
hk

Oláh-Horváth Beáta

osztályfőnök 11.a

tanított tantárgy: magyar nyelv és irodalom, média
 hk

Pintér Márta

tanított tárgy: magyar nyelv és irodalom
 hk

Röhrig Éva

tanított tárgy: magyar nyelv és irodalom
 

Scharle Anna

 

osztályfőnök (10.a)

tanított tárgyak: angol nyelv, spanyol nyelv
 hk

Segesdi Gergő

tanított tárgy: történelem
7

Segesdiné Sárközi Anna

osztályfőnök (5.c)

tanított tárgyak: matematika, kémia, informatika
hk

Soponyai-Solti Anett

 

osztályfőnök (8.a)

tanított tárgyak: matematika
15

Stillné Szabó Zoé

osztályfőnök (7.a)

tanított tárgyak: angol nyelv, ének-zene, technika célnyelven
17

Szigetközi Tímea

tanított tárgyak: földrajz, történelem, természetismeret, egészségtan
sz reka

Szilágyi Réka

tanított tárgy: biológia, kémia, napközi
hk

Tári Emese

GYES

vv

Varga Virág

 osztályfőnök ( 6.c )

tanított tárgy: ének
 hk

Váncsa Kriszta

 osztályfőnök ( 5.c )

tanított tárgy: matematika,informatika
hk

Viczián Cseh Lilla

tanított tárgy: testnevelés

kitolto 210px

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.