1 tehetsegpont logo innovacio szakkorok mozanaplo hatartalanul forweb2
Bejegyzés dátuma: 2014.12.04.

Akire büszkék vagyunk: 3.a. osztály sikerei

Török Szaffi a 3. a. osztály egyik legjobb sportolója, kiemelkedő eredményeiről szívesen számolunk be, hiszen mindenki másban a legjobb és Szaffi a torna és aerobik terén érte el eddigi legnagyobb sikereit.

2014. November 22 - Botev Kupa - Sztoján Hanna emlékverseny - ország minden tájáról érkeztek csapatok/versenyzők
I. korcsoportban Velence csapata 7. helyezést szerezte meg. Egyéniben Szaffi a 72 gyerekből lett 12-ig lett, úgy hogy ugrásban a második legjobbat érte el.

2014. November 29 - Országos Challange Aerbik Kupa és Vándor Kupa
Szaffiék trió csapata 2. helyezést érte el 3 pont különbséggel lemaradva az első helytől. Vándor kupát az éves eredményeik alapján ők nyerték el. Gyakorlatuk értéke/nehézsége kimagasló volt, szinkron munkájukon még javítani kell - de majd áprilisra fejlesztik. :)