1 tehetsegpont logo innovacio szakkorok mozanaplo hatartalanul forweb2

Összes tanórán kívüli tevékenység

Liget iskolarész
Hétfő
Zongora Dr. Farkasné Sánta Gyöngyike zongoraterem 11.30-16.30
Sportkör – alsósoknak Baglyasné Szécsi Annamária kis tornaterem 11.50-12.35
Sportkör – alsósoknak Bődyné Barna Etelka tornaterem 12.40-13.25
Informatika 5-8. osztály Elbert Tamás zöld inf. terem 13.30-14.15
Gyógytorna Kiss Gáborné kis tornaterem 13.30-14.30
Magyar előkészítő 8.o Czompó Károlyné, Karsai Dénes 8.a és 8.b 13.40-15.10
Matematika szakkör 5-6. o. Bartos Gyuláné 7.b 13.45-14.30
Sportkör -felsős Kiss Gáborné tornaterem 13.30-14.15
Zöldliget Táncszínház Rockenbauer Ildikó kis tornaterem 15.00-17.00
Grafika Szigetiné Csákvári Éva rajzterem 15.30-17.00
SensDance Lénárt Ivett kis tornaterem 17.00-19.00
Kedd
Német 3. osztály Nemes Rita kék nyelvi terem 11.50-12.35
Angol 3-4. osztály Jennifer Collins Bunn kék nyelvi terem 12.40-13.25
Ének szakkör 5-8. osztály Szennai Kálmánné 5.b 12.40-14.10
Szolfézs Bertáné Kis Monika piros nyelvi terem 13.30-16.15
Katasztrófavédelmi szakkör Borz Attila kék nyelvi terem 13.30-14.15
Világjáró szakkör 5-8. osztály Szigetközi Tímea 8.b/zöld inf. terem 13.45-14.30
Torna Varga Attila tornaterem 14.00-15.00
Doblerobik Dobler Kata kis tornaterem 14.30-17.30
Sárkányhajó Braun Péter 15.00-16.00
Szerda
Informatika 3. osztály Elbert Tamás zöld inf. terem 11.50-12.35
Dob Potesz Balázs matematika szertár 12.30-18.30
Informatika 4. osztály Elbert Tamás zöld inf. terem 12.40-13.25
Angol 5-6. osztály Jennifer Collins Bunn kék nyelvi terem 12.40-13.25
Matematika előkészítő 8.o Katona Csilla, Bartos Gyuláné 8.a és 8.b 12.40-13.25
Református hittan 1-4 osztályosoknak Pápai Szabó György 5.b 12.40-13.25
Baptista hittan Vadon Sándor zongoraterem 12.40-13.25
Szolfézs – előképző Bertáné Kis Monika 6.b 12.45-13.30
Református hittan 5-8. osztályosoknak Pápai Szabó György 5.b 13.30-14.15
Baptista hittan Vadon Sándor zongoraterem 13.30-14.15
Dráma – színjátszás Papp Sándorné 5.a 14.15-15.00
Természetjáró szakkör Nemes Rita zöld nyelvi terem 14.00-14.45
Torna Varga Attila tornaterem 14.00-15.30
SensDance Lénárt Ivett kis tornaterem 16.00-18.00
Csütörtök
Zongora Dr. Farkasné Sánta Gyöngyike zongoraterem 11.30-16.30
Angol 3. osztály Szigeth Szilvia piros nyelvi terem 11.50-12.35
Torna Varga Attila tornaterem 12.40-13.25
Nyelvész szakkör (kéttannyelvű osztályoknak) Érsekné Papp Dóra 1.a 12.40-13.25
Játék szakkör (kéttannyelvű osztályoknak) Kesselyák Kinga kis tornaterem 12.40-13.25
Dráma – színjátszás (kéttannyelvű osztályoknak) Papp Sándorné 1.c 12.40-13.25
Angol Nyelvvizsga előkészítő Szigeth Szilvia zöld inf. terem 13.45-14.30
Német 5-8. osztály Nemes Rita piros nyelvi terem 13.45-14.30
Angol 5-6. osztály Borz Attila kék nyelvi terem 13.45-14.30
Matematika szakkör 7-8. osztály Katona Csilla 8.a 13.45-14.30
Sportkör – felsős Varga Attila tornaterem 14.00-15.30
Doblerobik Dobler Kata kis tornaterem 14.30-17.30
Grafika Szigetiné Csákvári Éva rajzterem 15.30-17.00
Péntek
Sola-Suli Angol 4.a 11.50-12.35
Katolikus hittan 1-4. osztályosoknak Wiesenfeld Zoltán 7.b 11.50-12.35
Katolikus hittan 5-8. osztályosoknak Wiesenfeld Zoltán 7.b 12.40-13.25
Mandala szakkör (kéttannyelvű osztályoknak) Nagy Ildikó 1.c 12.40-13.25
Sportkör (kéttannyelvű osztályoknak) Szávainé Mike Tímea tornaterem 12.50-13.35
Angol 7-8. osztály Szigeth Szilvia kék nyelvi terem 12.40-13.25
Ének szakkör 5-8. osztály Szennai Kálmánné 5.b 12.40-14.10
Gitár Dobai István zongoraterem 13.00-19.00
Rajzszakkör Lebár József rajzterem 14.00-16.00
Dob Potesz Balázs matematika szertár 14.30-18.00
Sárkányhajó Braun Péter 15.00-16.00
Zöldliget Táncszínház Rockenbauer Ildikó kis tornaterem 15.00-17.00


Zöld iskolarész

Hétfő
Sportkör Kutainé Somogyi Anikó tornaterem 11.50-12.35
Dráma – színjátszás Karácsonyné Kéki Andrea 4.b 12.40-13.25
Szolfézs Bertáné Kis Monika szolfézsterem 12.45-16.30
Kosársuli Zsolnay Gyöngyi tornaterem 13.30-14.30
Ovis foci Kakas József tornaterem 16.30-17.30
Kedd
Informatika Ruskovics Gáborné infó terem 11.50-12.35
Informatika Ruskovics Gáborné infó terem 12.40-13.25
Tehetséggondozás Karácsonyné Kéki Andrea 4.b 12.40-13.25
Ovis torna Varga Attila tornaterem 16.00-17.00
Ovis foci Kakas József tornaterem 17.00-18.00
Chuan Shu Sánta József tornaterem 18.00-19.00
Szerda
Furulya, fuvola Lits Zsuzsanna szolfézsterem 11.30-17.00
Angol 3. osztály Stillné Szabó Zoé 4.b 12.40-13.25
Angol 1-2. osztály Stillné Szabó Zoé 4.b 13.30-14.15
Ovis torna Varga Attila tornaterem 16.00-17.00
Ovis foci Kakas József tornaterem 17.00-18.00
Csütörtök
Katolikus hittan 1. osztályosoknak Tóth Jolán 11.40-12.35
Katolikus hittan 3-4. osztályosoknak Tóth Jolán 12.20-13.25
Református hittan Pápai Szabó György 12.40-13.25
Zongora Csehó Larissza zongoraterem 13.15-17.00
Kosársuli Zsolnay Gyöngyi tornaterem 13.30-14.30
Grafika Szigetiné Csákvári Éva 4.b 13.30-15.00
Chuan Shu Sánta József tornaterem 17.00-18.00
Péntek
Dráma – színjátszás Karácsonyné Kéki Andrea 4.b 12.40-13.25
Ovis foci Kakas József tornaterem 16.30-17.30
 

kitolto 210px

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola