englishmozanaplotamoptehetsegpontedzesekhatartalanultaborokado

Kedves Szülők!

Az elmúlt napokban többen fordultak hozzánk kérdéssel a Tankönyvellátó által kiküldött csekkekkel kapcsolatban. Amennyiben az oktatási kormányzattól az erre vonatkozó információkat megkapjuk, honlapunkon azonnal tájékoztatjuk Önöket.

logo zoldligetsuli
AJÁNLATAINK A NYÁRRA!
kezmuveskreativ_rajz
kalandbok_logo
napsugarnapkozis logo
kalandosaokkreativ
     

ISKOLÁNK ÉLETÉBŐL
2018. október 16. kedd
Teker a suli - Mozdulj a klímáért! 2018

T.S 12011-ben, hagyományteremtő szándékkal hirdettük meg a Zöldkerék-túrát. Az azóta "Teker a suli" névre átkeresztelt rendezvényünkön 556 regisztrált kerékpározó vett részt október 13-án, az őszi verőfényben. A sikeres program egyúttal a Magyarországi Éghajlatvédelmi Szövetség immár hatodszor...

[TOVÁBB]
2018. október 07. vasárnap
Idősek világnapja Velencén

idosek 32018. október 3-án megrendezésre került Velence Város hagyományos idősek világnapi rendezvénye a Walzer Étteremben. Iskolánk 2. a osztályos kis diákjai lelkesen készültek az időskorúak köszöntésére. Vidáman szavaltak, meséltek, énekeltek és táncoltak a gyerekek, amit a vendégek láthatóan nagy...

[TOVÁBB]
2018. október 07. vasárnap
Az első kirándulás

nagycirkusz 2A tanév harmadik napján az 1.b és 1.c osztály bekapcsolódott a Fővárosi Nagycirkusz és a Baptista Szeretetszolgálat közös programjába. A szülők gyors és támogató válaszai után elfogadtuk a meghívást az Atlantic Flight című műsorra. A műsor szereplői látványos, tartalmas, térítésmentes előadással...

[TOVÁBB]
2018. október 03. szerda
A Világ Legnagyobb Tanórája

VLT Plakat 2018 webAz ENSZ 2015. szeptemberében indította útjára azt a kampányát, amelyben a Világ Legnagyobb Tanórája keretében 17 újonnan megfogalmazott Globális Célját szeretné megismertetni a gyerekekkel. A kezdeményezés hatására világszerte számos ország – köztük Magyarország is – csatlakozott ehhez a...

[TOVÁBB]
2018. október 03. szerda
Szülői tréningek a Zöldligetben

trening 1Szeptemberben kezdetét vette az a háromnapos előadássorozat, melyet szülőknek hirdettünk meg a "Boldog család titka" és a "Szülő is ember" címmel. Az egész napos programot csak az István Étteremben közösen elfogyasztott finom ebéd szakította meg.

Csincsi Éva pszichológus az első alkalommal Gary...

[TOVÁBB]
2018. október 03. szerda
Szexedukáció-párkapcsolat és szexualitás

eloadas minOktóber 1-én Váradi Fanni szexuálpszichológus volt iskolánk vendége, aki a hetedik, nyolcadik és kilencedik osztályos lányoknak és fiúknak tartott előadást párkapcsolatról, szexualitásról.
A diákok hallhattak a baráti és romantikus kapcsolatok különbségeiről, a biztonságos randizásról, az...

[TOVÁBB]
2018. szeptember 20. csütörtök
B-SEK NAPJA A ZÖLDLIGETBEN

bsek 2018 1De miről is a szól a B-sek napja? Ez egy olyan felső tagozatosoknak szóló ismeretterjesztő rendezvény, amely a szórakoztató tanulásra épül. Olvasóinkban felvetődhet a kérdés, hogy miért csak a „b” osztályosoknak vannak ilyen rendezvényeik? Ez azért van, mert a két tannyelvű „a” és „c”...

[TOVÁBB]
2018. szeptember 19. szerda
Tábor az erdőben

vertes tabor 2018 1Az utolsó tanévünket nem kehetett volna kellemesebb programmal nyitni, mint egy erdei táborral. Ez egy háromnapos kirándulás volt, mely a Vértes Táborban, egy Mór melletti erdőhöz kötődött. Miután elfoglaltuk szálláshelyünket, feltérképeztük a környezetünket. Rövid pihenő után egy 8 km-es...

[TOVÁBB]
2018. szeptember 04. kedd
Tanévnyitó ünnepség

evnyito 2018 20Képes beszámoló a 2018. szeptember 2-án megtartott tanévnyitó ünnepségünkről.

A fotógaléria ide kattintva tekinthető meg.

 

[TOVÁBB]
2018. június 05. kedd
Pontyfogó Kupa Abaligeten
pontyfogo2018. május 23 és 25. között került megrendezésre a Baptista Iskolák I. Pontyfogó Kupája Abaligeten.
A versenyen 4 település 8 csapata vett részt. Mindet csapat két főből állt, egy csapatot mi alkottunk társammal, Kővári Kristóffal. Mivel ez egy baráti találkozó volt, mindenki kedvesen...
[TOVÁBB]
[Összes cikk ebben a témában]
RÖVID HÍREK
2018. október 08. hétfő
Teker a suli 2018.

tekerasuli2 1

A Teker a Suli programunk 2018.10.13-án kerül megrendezésre.
Esőnap: 2018.10.20-a szombat.
A rendezvényen kizárólag felnőtt kísérettel lehet részt venni!
Részvételi díj: 200Ft/fő
Regisztráció és...

[TOVÁBB]
2018. szeptember 20. csütörtök
Papírgyűjtés és egyebek...

kornyezettudatosan

2018. szeptember 14. péntek
Ingyenes tréningek szülőknek
Kedves Szülők!
Az alábbi mellékletekben két tréningre hívnám fel a figyelmüket.
Mindkettőnek - Czuppon István igazgató úr engedélyével - iskolánk ad otthont lehetőséget biztosítva azon szülők...
[TOVÁBB]
2018. augusztus 24. péntek
Tanévkezdéssel kapcsolatos információk

A tanévnyitó ünnepség időpontja: 2018. szeptember 2. (vasárnap), 17 óra.
Helyszíne: Liget iskolarész (Velence, Kis u. 1.)
Első tanítási nap: 2018. szeptember 3. (hétfő)
A tankönyvek kiosztására az...

[TOVÁBB]
[Összes cikk ebben a témában]
További cikkek az osztályoknál

 

 

kitolto 210px

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola