Sikeres pályázat

ntpkimEz év szeptemberében a Kulturális és Innovációs Minisztérium megbízásából a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő pályázatot írt ki A hazai tehetséges magyar fiatalok nemzetközi versenyeken való részvételének támogatására. A meghirdetett pályázatra iskolánk sikerrel pályázott. Örömmel vettük, hogy fiatal és tehetséges sakkozóinkat így 1.635.000 forinttal támogathatjuk pályázati forrásból.
A pályázatban megjelölt diákok sokszor eredményesen képviselték már iskolánkat. Diákolimpiákon és az egyéb országos bajnokságokon is bizonyították, hogy versenysakkozásban az országos korosztályuk élmezőnyébe tartoznak.
A sikeres pályázat lehetőséget nyújt diákjainknak, hogy nemzetközi mezőnyben is összemérjék tudásukat Európa legjobbjaival az augusztusban, Prágában megrendezésre kerülő Európa bajnokságon.

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.