Teker a suli– Zöldkerék-túra

tekerasuli1Észre sem vesszük, de a mozgás olyan szabadságot, jókedvet és pihenést, s ezzel együtt komolyabb teljesítményt nyújt az embernek, ami a hétköznapokban sok örömöt szerez. Ezért is van az, hogy az aktívan mozgó gyermekek többet mosolyognak. Évek óta iskolánkban tavasszal könnyed, játékos túrára hívjuk diákjainkat és családjaikat.
Egy évvel ezelőtt, hagyományteremtő szándékkal hirdettük meg a Zöldkerék-túrát. Az idei ősz egyik- sajnos borús – szombatjára vártuk a gyermekekből és felnőttekből álló csapatokat. Akik bátrabbak voltak, s nem riasztotta el őket a reggeli eső sem, azok útra is keltek, s megtették a 14,7km-es távot. Érdekes módon több kisebb gyermek volt most, aki családját is bevonva kerekezett az iskola szervezésében. Úgy gondoljuk, jövőre ismételünk, s akkor szerencsésebbek leszünk az időjárás tekintetében is. A visszajelzéseket hallva mindenki jól érezte magát a szeptember 15-én, szombaton zajló kerekezés közben.
Jövőre újra kerekezünk!

 

tekerasuli2

tekerasuli3

Sj Popup

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.