Torna Diákolimpia Megyei Döntő Velence

2Az idei tanévben immár negyedik alkalommal rendezhette meg iskolánk a Fejér megyei alapfokú oktatási intézmények lány tanulói számára kiírt tornaversenyt. A versenyen több mint 50 induló méretette meg magát.
Az I. korcsoportban egyéni összetett indulóként iskolánk versenyzője Nemes Jázmin állhatott a dobogó legfelső fokára, mindezt pedig élete első tornaversenyén tehette meg!
A II. korcsoportosok kiegyensúlyozott versenyzéssel ezüstérmet szereztek a csapatversenyben. A csapatot a következő tanulók alkották: Hakfelner Kata, Gőgös Kincső, Benkő Rebeka, Kovács Csenge, Csoma Lilla, Reichart Villő, Berei Vivien. Az egyéni összetett verseny ezüstérmese Berei Vivien, bronzérmese pedig Reichart Villő lett.
A IV. korcsoportosoknál sajnos nem tudtunk teljes csapatot kiállítani, sérülés miatt az amúgy is 5 fős csapatlétszáma, az induláshoz szükséges minimumra, négy főre csökkent. Mindezek ellenére, szinte hibátlanul végrehajtott gyakorlatokkal sikerült újra megyei bajnoki címet szereznünk!
A csapat tagjai voltak: Besenyei Gréta, Nagy Noémi, Kiss Csenge és Vas Eszter Panna. Az egyéni összetett verseny győztese ezen az éven újra, immár hetedik alkalommal (!) Vas Eszter Panna lett, Kiss Csenge pedig ezüstérmet szerzett. Felkészítők minden korcsoportban Varga Attila és Czifra Tibor voltak.

 

 

1    5

4   6

 

       

 

 

 

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.