englishmozanaplotamoptehetsegpontedzesekhatartalanultaborokado ujsag

Ismét egészségnap

1234Április 28-án és 29-én ismét egészségnapot tartottunk iskolánkban, melyen ezúttal az elsőtől a hatodik évfolyamokra járó tanulóink  vettek részt.
Három helyszínen - Dinnyés, Gárdony, Velence - forgószínpad-szerűen történtek az események, mindenhol egy-egy órát töltöttek a gyerekek. Az egyes helyszínek között busszal utaztak. A tanulókat a programsorozatot megelőzően osztályfőnöki, természetismeret, hon-és népismeret, környezetismertet és kémia  órákon tájékoztattuk, és készítettük fel. Rendezvényünket közzétettük továbbá az iskola hirdetőtábláján, honlapján,illetve a projekt honlapján, valamint az iskolarádióban is.

Tovább a projekt honlapjára>>>

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.